ورود

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری*
رمز عبور *
من را بخاطر بسپار

ساختن حساب کاربری

پر کردن تمامی گزینه های دارای * اجباری می باشد
نام
نام کاربری*
رمز عبور *
تایید رمز عبور*
ایمیل*
تایید ایمیل*
کد امنیتی*
Reload Captcha

انسان شناسی و فرهنگ

انسان شناسی و فرهنگ
اندازه فونت: +

نحوه و شرایط عضویت در انسان‌شناسی و فرهنگ چگونه است و چه مزایایی دارد؟

عضویت در «انسان شناسی و فرهنگ» رایگان است و شرط اصلی عضویت در آن، علاقمندی به همکاری دراز مدت با این مجموعه است. برای عضو شدن نیاز به شرایط تحصیلی یا حرفه ای خاصی نیست، هر چند که این سوابق در کاری که می توانید در «انسان شناسی و فرهنگ» به انجام برسانید، کاملا موثر هستند. کار بر اساس اعتماد دو جانبه و داوطلبانه بودن کامل پیش می رود. در نهایت، تنها خود افراد هستند که با همکاری مرتب و تلاش‌های خود آن را تثبیت کرده و به پیشرفت  انسان شناسی و فرهنگ و سطح علمی خودشان، کمک می کنند. بنا بر رزومه و شرح فعالیت های هر فرد و زمانی که او می تواند و تمایل دارد به این همکاری اختصاص دهد، ما برنامه کاری را برای نوشتن و سایر همکاری ها به او پیشنهاد می کنیم. هدف از این برنامه پیشرفت فرد و در عین حال کمک به پیشرفت «انسان شناسی و فرهنگ» است. برای عضویت باید برای ما به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید نامه بدهید و اگر در  مدت دو هفته پاسخی دریافت نکردید، نامه به دست ما نرسیده و خواهشمندیم بار دیگر آن را ارسال کنید. پس از دریافت نامه، فرمی برای شما ارسال می شود که نمونه آن را می‌توانید در اینجا نیز ببینید. لازم است پس از پر کردن آن را به آدرس ما برگردانید. بر اساس این فرم برای شما یک صفحه اختصاصی در وبگاه ساخته خواهد شد که زیر همه  نوشته هایتان آدرس آن را می آورید. پس از بررسی  پرونده شما یک برنامه کاری یک ساله به شما پیشنهاد می شود که بر اساس آن کار خود را آغاز می کنید. پیشرفت هر کس در «انسان شناسی و فرهنگ» و واگذاری مسئولیت های بیشتر به او، بستگی به تمایل و قابلیت ها و نظم و ترتیب و سطح کارهایی است که ارائه می دهد. مزیت اصلی عضویت در انسان شناسی و فرهنگ امکان انتشار مطالب  شما پس از بررسی علمی آنها است و مشورتی که دائما می توانید با برخورداری از یک شبکه اجتماعی بزرگ و زیر نظر اساتید و افراد متخصص، در زمینه های مختلف از آن برخوردار شوید. در نهایت عضویت و فعالیت در «انسان شناسی وفرهنگ» به شما امکان می دهد در یک رشته تخصصی در حوزه فرهنگ به صورت مستمر  با کار کردن، پیشرفت کرده و به آگاهی و قابلیت های بالاتری برسید. این شبکه همچنین به شما در همه زمینه های دیگر برای پیشرفت و  رسیدن به اهداف علمی تان کمک خواهد کرد. در عین حال که شما نیز با  کمک به مجموعه ، به تمام افراد دیگر در این شبکه خدمت می کنید و می توانید از به اشتراک گذاشتن دانش و فرهنگ خود با دیگران احساس رضایت کرده و بر زندگی خود و  دیگران تاثیر گذار باشید.     

  

  

  دوست و همکار گرامی

چنانکه از فعالیت های داوطلبانه کانون «انسان شناسی و فرهنگ» و مطالب منتشر شده در سایت آن بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

 

حامی گرامی اطلاعات مالی کانون انسان‌شناسی و فرهنگ هفته‌ای یکبار در نرم افزار حسابداری درج می‌شود شما میتوانید شرح فعالیت مالی کانون را از طریق لینک زیر دنبال کنید.

 

https://www.hesabfa.com/View/Login

 

 

 

پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات
من فقط یک یا دو ساعت در هفته فرصت خالی دارم، آیا ب...