ورود

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری*
رمز عبور *
من را بخاطر بسپار

ساختن حساب کاربری

پر کردن تمامی گزینه های دارای * اجباری می باشد
نام
نام کاربری*
رمز عبور *
تایید رمز عبور*
ایمیل*
تایید ایمیل*
کد امنیتی*
Reload Captcha

انسان شناسی و فرهنگ

انسان شناسی و فرهنگ
اندازه فونت: +

من فقط یک یا دو ساعت در هفته فرصت خالی دارم، آیا باز هم می توانم به انسان شناسی و فرهنگ بپیوندم و کمکی به پیشبرد آن بکنم؟

بدون شک چنین است. بسیاری از دوستان ما تصور می کنند که زمانی برای  کمک ، فکر کردن ونوشتن نندارند. بسیاری نیز به دلیل آنکه مدتهای  زیادی است ننوشته اند و یا هرگز به صورت مرتب ننوشته اند این کار را برای خود غیر ممکن می دانند. در صورتی که چنین نیست شما حتی با هفته یک یا دو ساعت می توانید برای ما و برای  همه خوانندگان انسان شناسی و فرهنگ موثر باشید. با ما تماس بگیرید و اجازه بدهید که در این مورد راهنمایی تان کنیم.

  

  

  دوست و همکار گرامی

چنانکه از فعالیت های داوطلبانه کانون «انسان شناسی و فرهنگ» و مطالب منتشر شده در سایت آن بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

 

حامی گرامی اطلاعات مالی کانون انسان‌شناسی و فرهنگ هفته‌ای یکبار در نرم افزار حسابداری درج می‌شود شما میتوانید شرح فعالیت مالی کانون را از طریق لینک زیر دنبال کنید.

 

https://www.hesabfa.com/View/Login

 

 

 

نحوه و شرایط عضویت در انسان‌شناسی و فرهنگ چگونه اس...
من تنها می توانم کمک مالی کوچکی به شما بکنم، آیا ا...