ورود

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری*
رمز عبور *
من را بخاطر بسپار

ساختن حساب کاربری

پر کردن تمامی گزینه های دارای * اجباری می باشد
نام
نام کاربری*
رمز عبور *
تایید رمز عبور*
ایمیل*
تایید ایمیل*
کد امنیتی*
Reload Captcha

انسان شناسی و فرهنگ

انسان شناسی و فرهنگ
اندازه فونت: +

سایت جدید انسان‌شناسی و فرهنگ

همراهان و همکاران انسان‌شناسی و فرهنگ

پیرو  درخواست‌های شما عزیزان درباره تغییر ظاهری و فنی سایت انسان‌شناسی و فرهنگ و نیاز به استفاده از نرم‌افزارهای بروز و کارآمد برای انتشار آثار و نوشته‌های ارزشمند شما، به اطلاع می‌رسانیم این سایت از امروز چهارشنبه اول آبانماه 1398  دیگر بروز نخواهد شد و پس از انتقال داده‌های آن به سایت جدید، از دسترس خارج می‌شود. در ضمن داده‌های سایت آرشیو قبلی نیز به سایت جدید منتقل خواهند شد. بنابراین انسان‌شناسی و فرهنگ بر روی آدرس متفاوت با ساختار و نرم‌افزار جدیدتری  از ده روز آینده در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

 

 

 

 

 

  

  

  دوست و همکار گرامی

چنانکه از فعالیت های داوطلبانه کانون «انسان شناسی و فرهنگ» و مطالب منتشر شده در سایت آن بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

 

حامی گرامی اطلاعات مالی کانون انسان‌شناسی و فرهنگ هفته‌ای یکبار در نرم افزار حسابداری درج می‌شود شما میتوانید شرح فعالیت مالی کانون را از طریق لینک زیر دنبال کنید.

 

https://www.hesabfa.com/View/Login

 

 

 

نوروز، شعر شیرین صلح