در ادامه سیاست ساده‌کردن دسترسی به مطالب تخصصی برای دوستان و علاقمندانی که تمایل دارند در یک حوزه خاص  مطالعه یا پژوهش کنند و همچنین ایجاد امکان های جدید برای   ثبت یا  نوشتن و اطلاع رسانی  موسسه انسان شناسی و فرهنگ سه کانال های تلگرامی جدید را از امروز به کار می اندازد:

1- کانال «انسانشناسی تاریخی فرهنگ مدرن ایران» به سرپرستی  دکتر ناصر فکوهی، استاد دانشگاه تهران و مدیر موسسه انسان شناسی و فرهنگ. این کانال به انتشار  تدریجی تمام مطالب مربوط به پروژه  با همین نام و مطالب دیگری که در وبگاه موسسه در همین موضوع وجود دارد  اختصاص یافته است یعنی  تاریخ فرهنگ ایران معاصر از مشروطه تا امروز از خلال  پنج ورودی : «کنشگران»، «نهادها» ، «رویدادها»، «جریان‌ها» و «آثار». هر یک از پست های منتشر شده  با یکی از این واژگان نشان می دهد که خوانندگان با چه موضوعی سروکار دارند. و سپس امکان دسترسی به آرشیو وبگاه برای آن مطلب یا دسترسی به  فایل های مربوط برای آنها  فراهم است.

آدرس: https://t.me/Iranmodernculture

2- کانال «فرهنگ و اقتصاد»، به سرپرستی آقای دکتر پویا نصرتی، استادیار دانشگاه تهران و عضو  شورای مرکزی انسان شناسی و فرهنگ، که همه موضوع های مربوط به روابط میان فرهنگ و نگاه احتماعی  نسبت به اقتصاد و توسعه را شامل می شود.

آدرس: https://t.me/cultureandeconomy_Ir

3- کانال «شهر و فرهنگ» به سرپرستی خانم زهره دودانگه، کارشناس ارشد طراحی شهری و عضو شورای مرکزی انسان شناسی و فرهنگ. این کاال به تمام موضوع های مربوط به  نگاه اجتماعی و فرهنگی یه شهر و مسائل آن اختصاص دارد. 

آدرس: https://t.me/cityandculture_Ir

 

کانال های پیشینی که در هفته های گذشته یا قبلا تاسیس شده‌اند عبارتند از: 

 

4- انسان شناسی و فرهنگ. کانال عمومی  مطالب وبگاه موسسه. 

آدرس: https://t.me/Anthropology_Iran

5- نگارخانه: کانال دیداری – شنیداری  برای فایل های  هنر، موسیقی و ادبیات و علوم انسانی به زبان های انگلیسی و فرانسه و  در مواردی فارسی زیر نظر و به انتخاب  دکتر ناصر فکوهی مدیر موسسه انسان شناسی و فرهنگ 

آدرس:   https://t.me/NEGARKHANE_FAKOUHI

6- کانال «انسان شناسی» ویژه تمام مطالب و فایل های ناصر فکوهی  مدیر موسسه انسان شناسی و فرهنگ

آدرس: https://t.me/nasserfakouhi   

7- کانال «شهر و نظریه اجتماعی» . نوشته ها و مقالات خانم زهره دودانگه در حوزه شهر

آدرس: https://t.me/urban_sociology

8- کانال «انسان شناسی تصویری» ویژه نگاه اجتماعی و فرهنگی به  فیلم، سینمای داستانی و مستند 

آدرس: https://t.me/Visualanthropo_Ir

9- کانال «بوردیو» ویژه انتشار مطالب مربوط به پیر بوردیو جامعه شناس فرانسوی که در وبگاه یا کانال های تلگرامی ما به انتشار رسیده اند. 

آدرس: https://t.me/Bourdieu_Ir

10- کانال «فوکو» ویژه انتشار مطالب مربوط به میشل فوکو فیلسوف فرانسوی که در وبگاه یا کانال های تلگرامی ما به انتشار رسیده اند.

آدرس: https://t.me/foucault_Ir

11- کانال «هانا آرنت» ویژه انتشار مطالب مربوط به هانا آرنت فیلسوف آلمانی که در وبگاه یا کانال های تلگرامی ما به انتشار رسیده اند.

آدرس:  https://t.me/Arendt_ir

12- کانال «بارت» ویژه انتشار مطالب مربوط به رولان بارت نویسنده نشانه شناس فرانسوی که در وبگاه یا کانال های تلگرامی ما به انتشار رسیده اند. 

 

آدرس : https://t.me/Barthes_ir

کانال های دیگری نیز  در حال تاسیس هستند که هر بار به اطلاع شما خواهد رسید. این کانال ها  جایگزین وبگاه نیستند و صرفا جهت تسهیل دسترسی به وبگاه و گروهی از دوستان تشکیل می شوند که  مایل به دریافت اطلاعات تخصصی تر هستند. و همچنین برای آنکه مطالب آرشیو ها بتوانند بیشتر دیده شوند.  انسان شناسی و فرهنگ از هر گونه همکاری داوطلبانه برای  مدیریت و  گسترش  سیستم  تلگرامی خود و همچنین  از تبادل لینک در سیستم تلگرامی خود با کانال های موجود، در صورت هماهنگی و همسویی اهداف فرهنگی استقبال می کند. 

 

برای پیشنهاد همکاری با مدیر موسسه ناصر فکوهی تماس بگیرید 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

روابط عمومی