ورود

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری*
رمز عبور *
من را بخاطر بسپار

ساختن حساب کاربری

پر کردن تمامی گزینه های دارای * اجباری می باشد
نام
نام کاربری*
رمز عبور *
تایید رمز عبور*
ایمیل*
تایید ایمیل*
کد امنیتی*
Reload Captcha

انسان شناسی و فرهنگ

انسان شناسی و فرهنگ
اندازه فونت: +

انتشار ویژه‌نامه نوروز 1398 و سیزدهمین سالگرد انسان‌شناسی و فرهنگ

 

نسخه اول از ویژه نامه نوروز 1398 و سیزدهمین سالگرد تأسیس انسان‌شناسی و فرهنگ منتشر می‌شود. انسان‌شناسی و فرهنگ با تبریک سال نو و آرزوی داشتن سالی سرشار از سلامتی و شادی برای همه، به اطلاع می‌رساند همه تلاش همکاران و دست‌اندرکاران موسسه آن بود که در روزهای شلوغ پایان سال این ویژه نامه به دست شما برسد اما ضمن عذرخواهی به دلیل تأخیری که در مقایسه با روز انتشار این ویژه نامه در سال‌های قبلی رخ داده است به اطلاع شما همراهان و همکاران انسان‌شناسی و فرهنگ می‌رساند این تأخیر به مشکلاتی فنی باز می‌گردد که شرح آن از حوصله این پست خارج است اما به این توضیح اجمالی بسنده می‌کنیم که حل این دست مشکلات در موارد بسیاری از دست ما خارج بوده و ترافیک کاری آخر سال نیز بر پیچیدگی‌های آن افزوده است. بدین سبب امیدواریم شرایط پیش‌آمده برای شما مخاطبان گرامی و فرهیختگان ارجمند خصوصا صاحبان محترم قلم که آثار باارزش خویش را برای انتشار در این ویژه‌نامه در اختیار ما قرار داده‌اند، قابل درک بوده باشد.
این توضیح را هم اضافه می‌کنیم که خوشبختانه زیستن در روزگاری که همه چیز «برخط» یا «آنلاین» است، می‌تواند کاستی‌ها و اشتباهات ما را در این ویژه‌نامه در بسیاری موارد جبران کند. لذا از شما خواهشمندیم طبق روال سال‌های گذشته، پس از انتشار در صورت وجود خطا با ارسال ایمیل ما را باخبر کنید تا در نسخه‌ تکمیلی آن را تصحیح کنیم. به این منظور می‌توانید به آدرس ایمیل مدیر موسسه دکتر ناصر فکوهی یا مدیر وبسایت خانم فاطمه سیارپور مکاتبه کنید:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

بخش های مخنلف ویژه نامه در فایل‌های پی دی اف مجزا در ذیل تقدیم می گردد:

بخش اول: فهرست مطالب، سخن مدیر انسان شناسی، سخن سردبیر، گزارش فعالیت های انسان شناسی و فرهنگ

بخش دوم: بهاریه ها

بخش سوم: مقالات

بخش نهایی: معرفی اعضای شورای عالی و مرکزی انسان شناسی، درگذشتگان 

 

  

  

  دوست و همکار گرامی

چنانکه از فعالیت های داوطلبانه کانون «انسان شناسی و فرهنگ» و مطالب منتشر شده در سایت آن بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

 

حامی گرامی اطلاعات مالی کانون انسان‌شناسی و فرهنگ هفته‌ای یکبار در نرم افزار حسابداری درج می‌شود شما میتوانید شرح فعالیت مالی کانون را از طریق لینک زیر دنبال کنید.

 

https://www.hesabfa.com/View/Login

 

 

 

چيزى مثل زندگى؛ درباره خسرو حمزوى
نوروز، حاجی فیروز، میر نوروزی